Robertam Glazeram uzvara 10km skrējienā Itālijā!

Kamēr Latvija atveseļoja sevi ar “lokdauniem” un citām terapijām, Ašais Roberts Glazers ar treneri ne mirkli nešaubījās, ka ir jāmeklē iespējas savas spējas pārbaudīt kādā skaistā Eiropas notikumā skrējējiem.

Tā kā notiek gatavošanās nākamās vasaras sezonai, nepiemirstot par telpu sezonu ziemā, ir svarīgi pārbaudīt sastrādāto vēl kādā garākā distancē. Tādēļ par testa vietu tika izvēlēts Riva del Garda pilsētas tradicionālais skrējiens 10km.

Distance vijās no skaistās Arco mazpilsētas gar Gardas upes krastu, noslēdzoties Gardas ezera krastā, vecpilsētas skaistumā! Un mums patiess prieks ziņot, ka Roberts, veicot distanci jauna personīgā rekorda ātrumā (32:36!), veicot finiša spurtu distances pēdējos metros, uzvarēja Riva del Garda skrējiena 10km distancē!

Prieks par veiksmīgo integrēšanos pieaugušo  konkurencē 16 gadu vecumā, kas vēl vairāk motivēs turpmākajiem treniņiem un  jauniem sasniegumiem, bez kā sports ir neiedomājams! Un vēl. Kā ziņo Māris Pakārklis (skriesim.lv), tad Roberta uzrādītais rezultāts ir otrs ātrākais U18 grupā, kopš pieejama šāda statistika Latvijā! Viva Italia!

 

Informāciju sagatavija: 
Austris Āboliņš,
Sporta kluba ”AŠAIS” izveidotājs un treneris

Share