Roberts Glazers – Baltijas U18 čempions krosā!

Laikā, kad labo ziņu jūra galīgi bēgumā, Ašie izdarījuši visu, lai paisums kaut uz mirkli!

Baltijas jūras viļņu šalkoņas fonā, Palangas priežu mežiņā 30. oktobrī sanāca visi Baltijas valstu stiprākie vieglatlētikas krosa skrējēji. Latvijas U18 komandas sastāvā, kā Nr.1 tika iekļauts arī Ašais Roberts Glazers.

Pirms starta bija skaidrs, ka cīņa būs milzīga, jo igauņiem kā Nr.1 bija pieteikts teicamais 800m skrējējs, Eiropas U20 čempionāta dalībnieks Kronbergs. Bija skaidrs, ka uzvarēs taktiski advancētākais. Un mums prieks ziņot, ka Roberts Glazers 4km krosa cīņā izcīnīja uzvaru, kļūstot par Baltijas U18 čempionu krosa skrējienā!

Tādējādi šosezon izcīnot divus Baltijas čempiona titulus – 1500m un krosa skrējienā! Turklāt, šis ir arī vēsturisks notikums, jo šādas sacensības norisinājās pirmo reizi un ar Latvijas komandas uzvaru kopvērtējumā! Prieks un lepnums! Foto – šeit!

 

 

Informāciju sagatavija: 
Austris Āboliņš,
Sporta kluba ”AŠAIS” izveidotājs un treneris

 

Share