Sacensības Viljandi, Igaunija 09.02.2014.

Aizgājušajā svētdienā 9.februāri cīņas sporta klubs „Ferrum” bija uzaicināts piedalīties sacensībās Viljandos. Šoreiz klubu pārstāvēja vēl nebijis skaits dalībnieku, kopā pavisam 21 bērnu no Cēsu, Amatas un Priekuļu novadiem. Vienmēr ir patīkami atgriezties Igaunijas mačos, jo tur mūs gaida. Īpašs prieks bija par Viljandu organizatoru atsaucību mūs uzņemot kā, nu jau varētu teikt, draugus. Laikam jau kopējā atmosfēra un cīņas spars mums deva tik daudz uzvaru. Liels prieks par bērniem, kuri sacensības apmeklēja pirmo reizi un drosmīgi devās uz laukuma, lai aizstāvētu savu un CSK „Ferrum” godu. Noteikti jāizceļ mūsu skaistās  un uzņēmīgās meitenes, kuras ļoti aktīvi ir iesaistījušās cīņas sporta norisēs un ar vien vairāk gūst uzvaras sacensībās. Vēl svarīgi būtu pieminēt mūsu kluba labāko sportistu savā svaru kategorijā, kurš šoreiz izcīnīja 3.vietu cīnoties tikai ar vienu roku, otru nevarēja izmantot, jo bija guvis traumu. Kopā CSK „Ferrum”  pārveda 11 medaļas.

Amatas novada iedzīvotājs:
Ralfs Lūkins 1.vieta

Ieriķu pamatskola

Vietu sadalījums zēnu konkurencē savās svaru kategorijās :
Ingars Polis 3.vieta
Toms Ričards Krieviņš 3.vieta
Dins Puriņš 4.vieta
Oskars Polis 5.vieta
Eduards Vildiņš 8.vieta
Mārcis Petjukevičs 12.vieta

Meiteņu konkurencē:
Diāna Mizga 1.vieta
Sniedze Grīnberga 2.vieta
Evija Čīča 3.vieta

Share