Sācies skolēnu florbola čempionāts

Ar jaunu sezonas sparu sācies skolēnu florbola čempionāts, kur šogad piedalās bērni un jaunieši no Amatas, Krimuldas un Līgatnes skolām. Ņemot vērā dalībnieku interesi un skolu atsaucību šogad turnīrs tiek izspēlēts divās grupās. Mazākie florbolisti spēlē 1. – 5. klašu grupā, bet lielākie jaunieši sacenšas 6. – 9. klašu grupā.

Turnīra formāts palicis nemainīgs, komanda var pieteikties turnīrā, ja ir vismaz četri laukuma spēlētāji un vārtsargs, kas ļauj arī mazākām skolām nokomplektēt konkurētspējīgu sastāvu.  Turnīrs tiek izspēlēts sešos posmos – Zaubes, Krimuldas un Līgatnes sporta zālēs.

Pirmais posms norisinājās 18. oktobrī Līgatnes sporta centrā, kur startēja piecas komandas jauniešiem, bet pa trīs komandām lielajā grupā.

Aizaujošā cīņa mazāko florbolistu grupā triumfēja Amatas pamatskola, kuri pēcspēles metienos pārspēja Līgatni, bet trešā vieta Krimuldiešiem. Šoreiz aiz goda pjedestāla palika Zaubes otrā komanda un Nītaures vidusskola.

Savukārt lielajā grupā uzvaru izcīnīja Zaube, kas attiecīgi pārspēja Amatas pamatskolu un Krimuldu. Tehnisku iemeslu dēļ uz posmu neieradās Skujenes un Nītaures vidusskolas lielās komandas.

Čempionāta labāks komandas saņems medaļas un galveno balvu biļetes uz florbola finālspēlēm 25. aprīlī Arēnā Rīga.

 

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinators un metodiķis

Share