Skolēnu florbola čempionāts tuvojas finiša taisnei

Interesantas cīņas turpinās arī skolēnu florbola čempionātā, kur 21. februārī Krimuldas sporta centrā tika izspēlēts 4. posms.

Jaunākajā klašu grupā sacentās septiņas komandas: “Zaubes pamatskola”, “Līgatne”, “Nītaures vidusskola”, “Skujenes pamatskola”, “Amatas pamatskola” un abas “Krimuldas” komandas. Savukārt vecāko puišu grupā piedalījās četras komandas: “Amatas pamatskola”, “Zaubes pamatskola”, “Krimulda-1” un “Krimulda-2”.

Šoreiz uzvarētājus abās grupās nācās noteikt pēcspēles metienu sērijās, kas liecina, ka komandu līmenis ar katru posmu uzlabojas.

Jaunāko klašu grupā uzvaru izcīnīja “Līgatne”, kas pārspēja “Krimulda-1” florbolistus, bet trešā vieta “Amatas pamatskola”. Bet vecākajā grupā uzvarēja “Zaube”, kura apspēlēja “Krimuldu-1” florbolistus, savukārt trešo vietu ieguva “Amatas pamatskola”. Piektais posms tiks izspēlēts Zaubes pamatskolā, bet fināls Līgatnes sporta centrā.

 

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers
Sporta koordinātors un metodiķis,

Share