Skujenes veikalā atklāts stends “Ražots Amatas novadā”

Svētdien, 14.aprīlī, Skujenes veikalā tika atklāts pirmais stends “Ražots Amatas novadā”, kurā izvietoti produkti no Amatas novada saimniecībām un ražotājiem, tādējādi pircējiem piedāvājot plašu preču sortimentu par draudzīgākām cenām nekā šie produkti nopērkami lielveikalos un citās tirdzniecības vietās. Vienlaikus šajā stendā tiek popularizēta Amatas novadā ražotās produkcijas dažādība un daudzveidība.

Šobrīd stendā ir pieejama SIA “Gusts Apinis” produkcija – griķu-amaranta pasta, kvinoja, griķu-kvinojas milti, Elkas kalna saimniecības produkcija,  z/s “Indrāni” dažāda veida marmelādes, z/s “Lušēni” sukādes, z/s “Ozoliņi” lauku tējas. Preču sortimentu plānots papildināt, tādēļ arī ražotāji aicināti sazināties ar Skujenes veikala īpašnieci, lai vienotos par preču izvietošanu šajā stendā.

Vietējo produktu stends ir Skujenes veikala, SIA “Saime BJ”, īpašnieces Baibas Juknevičas iniciatīva, kas sadarbībā ar vietējiem ražotājiem ir īstenota īsā laika periodā, un šobrīd tiek prognozēts, ka interese par stendu un tā produkciju varētu pieaugt vasaras periodā, kad Skujeni apmeklē tūristi, kā arī vasaras periodā Skujenes pagastā dzīvo vairāk pilsētnieku.

Amatas novada pašvaldība augsti vērtē SIA “Saime BJ” īpašnieces Baibas Juknevičas ieguldījumu idejas realizācijā, kā arī īpašu paldies par atbalstu idejas īstenošanā un degustāciju organizēšanā saka SIA “Gusts Apinis” un Signei Šlosbergai!

Stenda “Ražots Amatas novadā” izveide ir viena no aktivitātēm, ko veicinājusi ar Cēsu rajona lauku partnerības atbalstu īstenotā LEADER projekta “Viedā ciema atbalsta punkta izveide Amatas novada Skujenē” realizācija. Projekta viens no mērķiem bija veicināt jaunas sadarbības formas, attīstīt lauku un pilsētas iedzīvotāju mijiedarbību, rodot iespēju vietējiem ražotājiem tirgot produkciju pilsētniekiem un padarīt šo produkciju pieejamu pilsētniekiem ārpus tradicionālo tirdziņu formāta.

Informāciju sagatavoja:
Zane Pīpkalēja
Amatas novada pašvaldības projektu vadītāja
Tālr. 29152186

Share