Šonedēļ sākas Labo Darbu Nedēļa 2012

Jau ceturtā Labo Darbu Nedēļa oficiāli tiks atklāta 22.oktobrī plkst. 16.00 TC “Origo” un Latvijas Dzelzceļa centrālajā zālē. Pasākuma laikā “Palīdzēsim.lv”, palīdzot Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolas studentiem, ritma grupai „Pulse effect”, akcijas sadarbības partneriem un atbalstītājiem, uzstādīs Labo darbu sienu, uz kuras visu akcijas laiku savus paveiktos labos darbus īpaši aicināti atzīmēt tie Latvijas iedzīvotāji, kuriem ikdienā nav iespējas lietot interneta vidi.

Visā Latvijā nedēļas garumā no 2012.gada 22. – 28.oktobrim tiek atzīmēta Labo darbu nedēļa, kuras laikā ikviens tiek aicināts sniegt palīdzību līdzcilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru valstī.

Jauniešu organizācija “Nītaureņi” aicina informēt par visiem labajiem darbiem, kurus šīs nedēļas laikā esiet paveikuši mūsu novadā – Ieriķos, Amatā, Ģikšos, Zaubē, Nītaurē, Skujenē un citur.

Par labajiem darbiem pastāsti šeit.

Parādīsim cik daudz labo darbu darītāju ir mūsu novadā!

Akciju organizē labdarības organizācija Palīdzēsim.lv un uzņēmums LDE group, un tās mērķi ir aizsāktās palīdzēšanas kustības popularizēšana un izvēršana, cilvēku rosināšana uz savstarpēju atbalstu, tādējādi vairojot pozitīvos mirkļus gan devējiem, gan saņēmējiem, un projekta pārvēršana par tradīciju.

Noskaties video ar aicinājumu piedalīties Labo Darbu Nedēļā šeit.

Share