Spāres internātpamatskolas sportistu sasniegumi

Šogad ziema mūs lutināja ar bagātīgu sniega segas biezumu. Mūsu skolas izglītojamie regulāri brauca uz slēpošanas treniņiem Priekuļu biatlona trasē.

Savas slēpošanas prasmes skolēni parādījuši Latvijas speciālās olimpiādes distanču slēpošanas sacensībās, kas notika biatlona un slēpošanas bāzē ,,Jankas”. Slēpotāji pārsteidza ar negaidītu medaļu birumu. Viņi pārveda uz skolu 14 medaļas individuālos slēpojumos. Arī stafetē 1. vieta Spāres skolas 1. komandai un 3. vieta 2. komandai.

Izglītojamie piedalījās S!-FISCHER ziemas skolēnu čempionātā visos četros posmos. 33 skolu kopvērtējumā mūsu skolas sportisti ieguva 8. vietu.

No 4.-6. martam Artis Bētaks, Sintija Kozlovska, Markuss Bētaks piedalījās Latvijas Speciālās olimpiādes Eiro/Āzijas distanču slēpošanas sacensībās Igaunijā Otepes pilsētā Baltijas slēpošanas centrā Tehvandi. Visi mūsu slēpotāji izcīnīja uzvaras savās slēpošanas disciplīnās. Stafetē Latvijas komanda izcīnīja uzvaru.

No 8.-23.martam Agate Bētaka, Evita Freimane, Signija Fukse piedalījās Latvijas Speciālās olimpiādes Pasaules vasaras spēlēs Apvienotajos Arābu Emirātos pilsētā Abu Dabi, kur pārstāvēja Latvijas komandu. Signija un Agate spēlēja meiteņu futbolu kopā ar citu speciālo skolu meitenēm, Latvijai izcīnot 2.vietu –sudraba medaļu. Evita spēlēja badmintonu izcīnot zelta medaļu dubultspēlē un 4. vietu individuāli spēlējot.

Skolotājs Jānis Freivalds ar Agati Bētaku, Evitu Freimani, Signiju Fuksi Abu Dabi

Informāciju sagatavoja:
Baiba Erliha,
Direktores vietniece audzināšanas jomāShare