Sporta klubs “Ašais” piedāvā ķermeņa kompozīcijas analīzi

Sporta klubs Ašais piedāvā iedzīvotājiem noteikt sava ķermeņa kompozīciju, izmantojot jaunākās tehnoloģijas – ķermeņa kompozīcijas analizatoru ACCUNIQ.

Kāda ir ķermeņa sastāva analīzes nozīme? Veseliem cilvēkiem balanss starp, piemēram,  ūdeni, olbaltumvielām, taukiem, minerālvielām ir balansā un nemainīgs. Kad balanss tiek zaudēts (dzīvesveida, kaitīgu ieradumu utt. ietekmē), cilvēks var būt pakļauts vai nu vielmaiņas slimību, sirds slimību, diabēta riskam, ko izraisa aptaukošanās, vai citām nevēlam novirzēm, ko, piemēram, var izraisīt  ķermeņa ūdens līdzsvara traucējumi.

Kā tas darbojas? Bioelektriskās pretestības analīze – ACCUNIQ izmanto uzlabotas BPA (bioelektriskās pretestības analīze) un tai piederošus inženiertehniskos jauninājumus, kas ļoti korelē ar DEXA mērījumiem.

BPA ir droša! Caur ķermeni tie sūtīta neliela elektriskā strāva, lai izmērītu pretestību strāvas plūsmai. Ķermeņa tauki ir slikts strāvas vadītājs, savukārt muskuļi un ūdens ir labi vadītāji!

Vairāk informācijas un pieteikšanās analīzei http://www.sk-ašais.lv. Skanē kodu – nonāksi lapā:

 

Share