Sveicam Elzu Bleideli ar panākumiem!

Elza Bleidele 2012.-2013. gada slēpošanas sezonā kopumā piedalījās 9 sacensībās un sāka ar divām uzvarām Igaunijas čempionāta posmos. Diemžēl cīnīties pārējos posmos nebija laika sakarā ar saspringto grafiku Latvijas trasēs.

Braukts ar slēpēm tika Kordes kausa izcīņā, kur Elza pirmajā posmā izcīnīja 3. bet otrajā 1. vietu, tādā veidā nodrošinot uzvaru kopvērtējumā un apsteidzot visas divus gadus vecākās konkurentes. Lieldienu kausa sacensībās Elza piedzīvoja kritienu, kā rezultātā izdevās aizcīnīties līdz 4. labākajam rezultātam.
Svarīgākais, protams, bija Vilciņa kauss (Latvijas slēpošanas savienības organizētas sacensības), kas ir  četru posmu seriāls labākajiem mazajiem kalnu slēpotājiem. Elza, izcīnot 3., 2., un divas 1. vietas, nodrošināja sev labākās Latvijas kalnu slēpotājas statusu 2005. gadā dzimušo meiteņu grupā.

Elzas tētis Andis Bērziņš sezonu vērtē kā izcilu, jo tika izcīnītas ne tikai godalgotas vietas, bet arī iegūta vērtīga sacensību un treniņu pieredze.

Amatas novada pašvaldība apsveic Elzu un viņas līdzjutējus ar panākumiem un novēl veiksmīgus startus arī turpmāk!

Share