Valsts svētku svinības un iedzīvotāju godināšana Skujenē 16.11

16.novembrī Skujenes tautas namā kuplā skaitā pulcējās skujenieši, lai atzīmētu Latvijas simto gadadienu. Pasākumā par ieguldīto darbu pagasta attīstībā ar ziediem, piemiņas veltēm un sirsnīgiem aplausiem tika godināti: Jānis Sekste, Egons Veidemanis, Pēteris Zeile, Ziedonis Vilciņš, Uldis Vasiļevskis, Austra Elvīra Liepiņa, Alfrēds Ruttulis, Alma Kazerovska, Marija Dorša. Pasākumā ar svētku uzrunu mūs pagodināja Amatas novada izpilddirektors Māris Timermanis.

Pasākumā ar patriotiskām un sirsnīgām dziesmām iepriecināja Skujenes sieviešu vokālais ansamblis un Amatas novada Skujenes pamatskolas audzēkņi, teikas par Skujeni un tās ievērojamākajām vietām stāstīja amatierteātra aktieri, ar raitu deju soli priecēja Skujenes deju kolektīvs “Skujene”, Skujenes mazie dejotāji un Amatas novada Skujenes pamatskolas skolēni.

Pēc koncerta tika sarūpēts svētku kliņģeris. Svētki turpinājās, ņemot līdzi savas svecītes, savu gaismiņu, lai izgaismotu un tiktos senajā Skujenes pilskalnā.

Rakstu sagatavoja: svētku baudītāja Anda

Share