Cēsu apkārtnes uzņēmīgajām sievietēm ir iespēja pieteikties praktiski izglītojošam, uzņēmējdarbību veicinošam pasākumu ciklam

Jau septembrī Āraišu biedrība sadarbībā ar biedrību “Urbāna fonds izglītībai un zinātnei” uzsāks līdz šim vēl nebijušu projektu ar mērķi veicināt sieviešu uzņēmējdarbību, kā arī mūsu novada un pārējās Cēsu apkārtējās lauku teritorijas attīstību. Projektā “Sieviešu uzņēmējdarbības veicināšana vietas potenciāla attīstībai” paredzēts realizēt interaktīvu pasākumu sēriju, kas reģiona topošajām un esošajām uzņēmējām piedāvās ilglaicīgu atbalstu un sniegs iespēju gūt praktiskas iemaņas. Pasākumu sērija sastāvēs no trīs dienu apmācībām Drabešu jaunajā pamatskolā, vienu reizi mēnesī nodrošinot praktiskas apmācības kouču jeb izaugsmes treneru un biznesa mentoru vadībā, tāpat arī norisināsies individuālas koučinga sesijas un darbosies atbalsta platforma digitālajā vidē.

Kopā ar pieredzes bagātiem ekspertiem topošās un jau esošās uzņēmējas mācīsies saskatīt plašākas uzņēmējdarbības attīstības, kā arī vietējās teritorijas, dabas un kultūrvēsturiskā mantojuma potenciāla izmantošanas iespējas, efektīvi noteikt mērķus un izstrādāt plānu to sasniegšanai.

Pasākuma laikā uzņēmīgās sievietes sadarbosies ar citām uzņēmējām, veicinot savstarpēju atbalstu, jaunu kontaktu veidošanos, labākās prakses pārņemšanu, jaunu risinājumu radīšanu, gūstot iedvesmu savu ieceru realizēšanai. Tiek paredzēts, ka minētais projekts būs kā pamats uzņēmējdarbību atbalstošas vides jeb platformas radīšanai, kas sekmēs jaunu ideju un kopprojektu attīstību arī nākotnē.

Ja arī Tev ir vēlēšanās piedalīties šajā pasākumā – vairāk informāciju meklē “Urbāna fonda izglītībai un zinātnei” mājas lapā: www.upfoundation.io un aizpildi tajā atrodamo pieteikšanās anketu līdz 23. septembrim. 

Papildus informāciju vari saņemt pie projekta vadītājas Ineses Kukles (tālr: 29119797, e-pasts: urbana.fonds@gmail.com)

Projekts tiek realizēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.
Projektu līdzfinansē Amatas novada dome.
Projektu atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

 

Share