Vidzemes ziemas autosprinta kauss Ģikšos!

22.februārī Amatas novadā, Ģikšos norisināsies Vidzemes ziemas autosprinta kausa vienīgais posms, kur dalību var ņemt ikviens interesents ar ielas vai sporta auto. Uzvarētāji tiks noskaidroti astoņās dažādās ieskaites klasēs – FWD, RWD, 4WD, FWD-R, RWD-R, 4WD-R, DĀMAS un JUNIORI.
Sacīkstes plānots aizvadīt 2,8 km garā trasē, kas būs jauna un atšķirsies no iepriekšējā gada. Tiks aizvadīti trīs braucieni un visu braucienu laiki tiks ņemti ieskaitē.
Rallija centrs un dalībnieku parks atradīsies Amatas kultūras centrā, Egļu ielā 1. No rīta 7:30 tur notiks reģistrācija un auto tehniskā pārbaude, bet 10:30 sāksies 1.brauciena starts. Visas dienas garumā darbosies bufete, kur būs iespējams paēst un iemalkot kādu siltāku dzērienu.

Foto: Nauris Slokenbergs

Dienas noslēgumā 21:00 kultūras centrā balle kopā ar grupu “Kalvadoss”, ieeja 5€, sacensību dalībniekiem ieeja bezmaksas.
Plašāka informācija par sacensībām – https://www.facebook.com/vidzemeskauss

Informāciju sagatavoja:
Māris Millers,
pasākuma organizators

Share