Zaubes florbolisti paliek nepārspēti arī 3. posmā

Krimuldas vidusskolas sporta centrā norisinājās Atklātais jauniešu čempionāta florbolā trešais posms, kur piedalījās septiņas komandas. Grupu turnīrā bez pārsteigumiem uzvarēja “Zaubes-1” komanda, bet otrajā vietā ierindojās “Amatas pamatskola”, aiz sevis atstājot gan “Krimuldu”, gan “Nītaures vidusskolu”. Ārpus labāko četrinieka šoreiz palika “Krimulda-2”, “Zaube-2”, “Līgatne”.

Izslēgšanas spēlēs pirmajā pārī tikās “Zaube-1” pret “Nītauri”. Spēle izvērtās negaidīti līdzīga ar rezultātu pamatlaikā 0:0. Pēcspēles metienos pārāki izrādījās Zaubes florbolisti 3:1, precīzi metot Edžum Mellēnam, Sandijam Maksimovam un Kristiānam Suharevam. Nītaures komandā vienīgo metienu realizēja Kristers Barānovs.

Otrajā pusfināla pārī tikās Krimulda pret Amatas pamatskolu. Ja grupu turnīrā komandas spēlēja 0:0, tad šoreiz pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:1 izcīnīja krimuldieši.

Spēle par pirmo vietu lielu intrigu nesarūpēja. Zaubēnieši izrēķinājās ar Krimuldu 5:0, bet Nītaures vidusskola neatstāj cerības Amatai 3:0, ar hat-trick izceļoties Kristeram Barānovam.

Turnīra kopvērtējuma tabulā pārliecinoši vadībā atrodas “Zaube-1” – 45 p., otrajā vietā “Krimulda” – 36 p., trešajā vietā nostabilizējusies “Nītaure” ar 28 punktiem. Tuvākie sekotāji ir “Amatas pamatskola” ar 21 punktu, kuriem teorētiski, spēlējot sekmīgi, ir vēl iespēja pacīnīties par godalgām. 15. punkti iekrāti “Līgatnei”. Pa pieciem punktiem sapelnījuši “Zaube-2” un “Krimulda-2”.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksts palicis bez izmaiņām:

Edžus Mellēns (Zaube-1) – 39 p.

Sandijs Maksimovs (Zaube-1) – 33 p.

Rodrigo Lopulovs (Krimulda) – 33 p.

Kristers Barānovs (Nītaure) – 24 p.

Ernests Veinbergs (Krimulda) – 18 p.

Turnīra 4. posms norisināsies februāra beigās Zaubes pamatskolā, kad jau varēs prognozēt labāko trijnieku, kuri 19. aprīlī dosies uz Latvijas čempionāta florbolā finālspēlēm Arēna Rīga. 

Rakstu sagatavoja:
Ēriks Bauers, sporta koordinators un metodiķis

Share