Vides izglītība

2018./19.mācību gadā Zaubes pamatskolas 5.,6. klase un pirmsskolas trīsgadīgie un četrgadīgie bērni piedalījās vides projekta ”Cilvēks vidē 2019” konkursā “Skudras Urdas gudrā māja”. Pirmsskolas grupa gatavoja Gudrās mājas maketu, bet 5.,6. klases skolēni rakstīja radošo darbu.

Maijā piedalījāmies noslēguma pasākumā Daibē, kur notika apbalvošana. Zaubes pamatskolas skolēni ieguva 1. vietu Vidzemes zonā un naudas balvu ekskursijai, kas saistīta ar vides izglītību,  bet pirmsskolas audzēkņi ieguva dāvanu karti “Depo”. Par nopelnīto dāvanu karti audzinātāja iegādājās mācību materiālus pirmsskolas grupām.

Š.g. 20. septembrī Zaubes pamatskolas skolēni apmeklēja Igaunijas Nacionālo muzeju, AHHA zinātnes centru un akvaparku “Aura.” Visiem dalībniekiem ekskursija ļoti patika. Zināšanas ieguvām ne tikai vides izglītībā, bet arī vēsturē, mūzikā, fizikā. Bija iespēja izmantot arī savas svešvalodu zināšanas.

 

Paldies SIA “ZAAO” par iespēju piedalīties konkursā!

Informāciju sagatavoja:
Sandra Pudāne,
Zaubes pamatskolas skolotāja

Share