Zaubes pavasara kausu volejbolā izcīna “Cēsis”

5. maijā Zaubes sporta zālē norisinājās otrais pavasara kauss klasiskajā (zāles) volejbolā. Šoreiz par uzvaru turnīrā sacentās piecas komandas no Cēsīm, Ķeipenes, Zaubes, Līviem un Nītaures.

Grupu turnīru vislabāk aizvadīja Cēsu volejbolisti, kuri zaudēja tikai vienu setu otrajā vietā esošajiem “Lāčiem” no Ķeipenes. Kā trešie pusfinālā iekļuva “MIX” komanda no Zaubes, bet ceturtajā vietā Līvu volejbolisti. Šoreiz aiz labāko četrinieka nācās palikt Nītaures komandai.

Pusfināls izvērtās ļoti interesants, jo cēsiniekiem tikai trīs setos izdevās nolauz Līvu komandas pretestību (15:11, 13:15, 11:6) un iekļūt finālā. Savukārt Ķeipenes volejbolisti divos setos 15:8 un 15:5 apspēlēja MIX komandu.

Spēle par bronzu solījās ar intrigu, jo grupu turnīrā starp komandām “Līvi” un “MIX” uzvarētāju noteica tikai trešajā setā, kad veiksmīgāki izrādījās MIX volejbolisti. Šoreiz gan MIX komanda spēlēja precīzi un Līvu komandu atstāja ar koka medaļām, uzvarot abos setos 15:6, 15:13.

Zelta mačā “Lāči” noteikti gribēja revanšēties cēsiniekiem un iesāka spēli ļoti apņēmīgi, seta sākumā izvirzoties vadībā pat ar 6:0, taču mača vidū cēsinieki spēja panākt savus pretiniekus un uzvarēt ar rezultātu 17:19. Izšķirošajā setā Ķeipenes volejbolisti nespēja atrast savu spēli un piedzīvoja zaudējumu 15:11, izcīnot sudraba medaļas, bet čempionu gods komandai “Cēsis”. Paldies turnīra atbalstītājiem “StudioPica” un “LivoniaCēsis”.

Centrā čempioni Cēsis, pa kreisi MIX no Zaubes, bet pa labi Lāči no Ķeipenes.

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinators un metodiķis

Share