Ziemassvētku pasākumi bērniem un saldumu paciņu saņemšana

17.decembrī plkst. 17.00 Amatas kultūras centrā Ziemassvētku pasākums pirmsskolas vecuma bērniem “Ceļā uz Ziemassvētkiem”. Amatas un Drabešu pagastos deklarētie pirmsskolas vecuma bērni saņems Ziemassvētku paciņas.

  • Ja paciņa netiek izņemta 17. decembrī, tad aicinām to saņemt Amatas kultūras centrā un Līvu bibliotēkā līdz 30. decembrim. 

18. decembrī plkst. 17:00 Zaubes kultūras namā Ziemassvētku eglīte Zaubes bērniem, leļļu teātra izrāde “Sniegavīram dzimšanas diena būs!”. Zaubes pagastā deklarētie pirmsskolas vecuma bērni saņems Ziemassvētku paciņas.

28. decembrī plkst. 16.00 Skujenes Tautas namā Ziemassvētku uzvedums bērniem. Pēc uzveduma Skujenes pagastā deklarētie pirmsskolas vecuma bērni saņems Ziemassvētku paciņas.

29.decembrī plkst 18.00 Nītaures kultūras namā Leļļu teātris “Tims”  “Sniega vīram dzimšanas diena būs!”. Nītaures pagastā deklarētie pirmsskolas vecuma bērni saņems Ziemassvētku paciņas.

  • Ja paciņas netiek izņemtas minētajos pasākumos, tad aicinām tās izņemt sava pagasta (Skujenes, Nītaures, Zaubes) pārvaldē līdz 30. decembrim. 

 

Pasākumi norisināsies ,,zaļajā režīmā’’. Bērniem vecumā līdz 12 gadiem pasākums jāapmeklē kopā ar personu, kura uzrāda derīgu Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. un personas apliecinošu dokumentu. Pasākuma laikā jālieto sejas maska.

Invalid Displayed Gallery

 

 

 

Share