Calendar

Jūn
30
Cet
Jauniešu vajadzību izziņas darbnīca Ģikšos
Jūn 30 @ 14:00

Ceturtdien, 30.jūnijā Ģikšos, Amatas kultūras centrā, plkst.14.00 projekta “Lauzt robežas” ietvaros norisināsies Amatas jauniešu vajadzību izziņas darbnīca.

Nāc, piedalies saliedējošās aktivitātēs kopā ar saviem vienaudžiem, pastāsti par to kas Tev Amatā patīk vislabāk, kādas ir jauniešu iespējas piedalīties aktivitātēs un līdzdarboties, kā arī diskutē ar citiem jauniešiem par to kas, Tavuprāt, jauniešiem pietrūkst vai traucē, lai viņi būtu sabiedriski aktīvāki un vēlētos līdzdarboties vietējās kopienas notikumos, kā arī plašākā mērogā.

Lai pieteiktos aktivitātei, Tev jāaizpilda pavisam īsa reģistrācijas forma ej.uz/LR_amata

Aktivitātes sadarbībā ar Cēsu novada Amatas apvienības pārvaldi īstenos biedrība “Youth for City – City for Youth”.

Projekta noslēgumā norisināsies Cēsu novada jauniešu saliedēšanās pasākums, kurā aicināti piedalīties būs jaunieši no visām Cēsu novada apvienību pārvaldēm, lai sniegtu jaunajiem cilvēkiem iespēju savstarpēji socializēties, kā arī iegūt informāciju par līdzdalības iespējām Cēsu novadā.

Projekts “Lauzt Robežas” (NR. VP2022/1-6) īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Zaļā pēcpusdiena “Iepazīsimies! Svešinieki mūsu dabā!”
Jūn 30 @ 16:00

Zaļā pēcpusdiena. Iepazīsimies! Svešinieki mūsu dabā!

Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) Gaujas Nacionālā parka Dabas centra un Cēsu novada Ieriķu bibliotēka 30.jūnijā, plkst.16.00 aicina uz neformālu tikšanos Ieriķu bibliotēkā.

Izzināsim:
1. invazīvo sugu ietekmi uz dabu, ekonomiku un cilvēku veselību;
2. iepazīsimies ar bibliotēkas krājumiem, kas vēsta par ceļotājsugām un ieceļojušajām sugām.

Papildus informācija: 27885440.

Jūl
3
Sve
Skujenes pagasta sporta un atpūtas svētki
Jūl 3 @ 11:00
Jūl
9
Ses
Zaubes savvaļas kulinārais festivāls 2022
Jūl 9 @ 12:00

Šogad tāpat kā ik gadu būs iespēja nogaršot mednieku un makšķernieku kolektīva “Zaube” meža gaļas ēdienus. Piemēram, mežacūkas un brieža sātīgo zupu, čeburekus ar brieža gaļu, šmorētu mežacūku, pastētes un citus. Festivālā būs arī Zaubes mājas ceptā maize ar savvaļas garšu smēriņiem un sēņu zupu. Neiztrūks arī Zaubes alus ar savvaļas garšu. Paralēli dažādiem gaļas ēdieniem, būs pārstāvēta arī veģetārā un bezglutēna virtuve. Plašā klāstā būs nogaršojami un iegādājami gan alkaholoskie, gan bezalkaholiskie mājražotāju dzērieni.
Gatavošanas meistarklases, uz kurām jāpiesakās iepriekš, vadīs Ingmārs Ladigs, “Re-chef” šefpavārs, Baiba Stepiņa, “Kārļa muižas” saimniece, Vaira Kārkliņa dabas studijas “Skara” vadītāja un Lizete Puga. Lizete vadīs meistarklasi bērniem.
Kā mežā uzbūvēt virtuvi un pagatavot maltīti demonstrēs Andžejs Reiters, kā izdzīvot dabā mācīs Jaunsardzes centrs, bet lekcijā “Ko darīt, kad ir “pasaules gals”?” stāstīs Māris Olte.
Savukārt uztura speciāliste Baiba Grīnberga vadīs lekciju “Dabas garšu daudzveidība un kvalitatīvas ilgmūžības potenciāls”. Tāpat varēs uzzināt, kas ir mednieks un ko viņš dara.
Latvijas Nacionālais dabas muzejs priecēs ar sēņu un augu izziņas staciju. Šeit varēs uzzināt gan par ēdamiem, gan par indīgiem augiem, kā arī nogaršot “izdzīvošanas” dzērienu no čagas.
Par makšķerēšanu varēs uzzināt un makšķerēšanas iemaņas varēs pārbaudīt Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra stendā. Aktivitāti būs sarūpējusi arī Dabas aizsardzības pārvalde.
Mazie un lielie festivāla apmeklētāji varēs piedalīties dažādās radošās darbnīcās – šaut ar lokiem, izbraukt ar apaļo “Rupuču” laivu, piedalīties Jaunsardzes izdzīvošanas aktivitātēs, vizināties zirga pajūgā un iznomāt riteņus, lai izbrauktu apkārtnes maršrutus, piemēram apciemotu Vilhelma Purvīša dzimtās mājas.
Par labu omu rūpēsies Dita Lūriņa un Karīna Tatarinova, duets “Mediante”, pūtēju orķestris un pašdarbnieku kolektīvi.
Kā ik gadu ar skaistām un unikālām lietām priecēs Zaļā tirdziņa dalībnieki.
Pasākumu organizē biedrība “Vidzemes Radošie stropi” sadarbībā ar Cēsu novada Amatas apvienības pārvaldi, finansiāli atbalsta Cēsu novada pašvaldība.
Jūl
10
Sve
Pludmales volejbola čempionāts “Amatas kauss” (3.posms) Nītaurē
Jūl 10 @ 11:00
Jūl
15
Pie
Seces amatierteātra izrāde “Kāzas” Skujenes estrādē
Jūl 15 @ 18:00

Piektdien, 15.jūlijā, plkst.18.00 Skujenes estrādē Aizkraukles novada Seces amatierteātris izrādīs Baibas Jukņēvičas lugu “Kāzas”.

Lietus gadījumā izrāde notiks Skujenes Tautas namā.

Jūl
24
Sve
Pludmales volejbola čempionāts “Amatas kauss” (4.posms) Līvos
Jūl 24 @ 11:00
Aug
6
Ses
Ērģeļmūzikas koncerts “Ar ticību sirdī” Skujenes ev. lut. baznīcā
Aug 6 @ 20:00

Skujenes baznīca 6.augustā, plkst.20.00 aicina uz ērģeļmūzikas koncertu “Ar ticību sirdī”.

Aug
27
Ses
Sporta un atpūtas svētki Līvos
Aug 27 @ 11:00

Sporta un atpūtas svētki Līvos 27.augustā, plkst.11.00.

Programmā: pludmales volejbols, florbols 3 pret 3, dambrete, aktivitātes un spēles bērniem, piepūšamās atrakcijas u.c. Vakara balle ar grupu: Rock’n’Berries un DJ [Ex] da Bass.