Jauniešu dome

Amatas novada Jauniešu dome kontakinformācija:

Mājaslapa iekš amatasnovads.lv: http://www.amatasnovads.lv/jauniesiem/

Mājaslapa portālā draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/anjd/

E-pasts: jauniesudome@and.lv

Twitter konts: @ANjauniesi

Amatas novada Jauniešu domes (ANJD) nolikums, kas pieejams šeit. (No 63. līdz 67. lpp)

 

Amatas novada Jauniešu domes sastāvs 2014 (2. sasaukums)

 

Amatas novada Jauniešu domes prezidente – Arlita Laine Dombrovska

 

Es mīlu mūziku un dabu. Spēlēju ģitāru, klavieres, dziedu. Mācos ģimnāzijas 11.klasē, apmeklēju arī aktierskolas nodarbības. Manas vērtības- ģimene, inteliģence, humora izjūta, sabiedriskums.

DSC_0192

Amatas novada Jauniešu domes viceprezidents – Mārtiņš Šteins

Esmu LU Juridiskās fakultātes students, Jauniešu organizācijas “Nītaureņi” vadītājs un aktīvi darbojās citās nevalstiskajās organizācijās Rīgā. Šodien dzīvoju un darbojos pēc šādas atziņas: “Ir muļķīgi darīt visu pa vecam un gaidīt jaunu rezultātu!” Mana aizraušanās ir fotografēšana, ikdienas piedzīvojumu meklēšana un darbošanās “Nītaureņos”. Manas prioritātes darbam Amatas novada jauniešu domē ir spēcīgs darbs komandā, vēlme rosināt pašvaldību sakārtot jaunatnes jomas pamatdokumentus novadā un, izmantojot jau pieejamos resursus, spēt radīt oriģinālas idejas jauniešu ikdienas dažādošanai visā novadā.

Profila_bildes_8

Amatas novada Jauniešu domes sabiedrisko attiecību aktivitāšu koordinatore – Liene Freimane

Amatas pamatskolas 8. klases skolniece, dzīvoju Skujenes pagastā, bet ANJD pārstāvu Amatas pagastu. ANJD esmu sabiedrisko attiecību koordinatore. Skolā papildus mācībām dziedu ansamblī, iesaistos pirmās palīdzības un ceļu satiksmes noteikumu pulciņā “Dzīvo droši”. Brīvajos brīžos aizraujos ar zīmēšanu un mūziku.
Domāju, ka ir svarīgi un vērtīgi iesaistīties Jauniešu domē, jo tā sniedz ne tikai idejas un zināšanas, bet nodrošina arī labi pavadītu laiku ar aktīviem cilvēkiem. Mūsdienās forši jaunieši ir nevis tie, kas sēž pieturās vai pie datoriem, bet tie, kas ir aktīvi un zinoši sava novada iedzīvotāji! Mans moto: Dzīvē galvenais ir dzīvot šodienai. Vajag rīkoties un iet uz priekšu, nevis sēdēt malā un gaidīt.

VLUU L100, M100 / Samsung L100, M100

Amatas novada Jauniešu domes sporta aktivitāšu koordinators – Matīss Andrēvičs

Nītaures vidusskolas 12. klases skolnieks. Pabeidzis Cēsu sporta skolu un vēl joprojām ir tās audzēknis. Aktīvi darbojas kultūras un sporta dzīvē. Šobrīd trenējas volejbolā, un aktīvi aicina jauniešus sportot un kustēties.
Hobiji: sportošana ( futbols, volejbols, florbols,snovbords,hokejs), atpūta draugu lokā, filmu (komēdiju, šausmu, trilleru) skatīšanās. Daudzu un dažādu stilu mūzika. Ceļošana.
Dzīves moto: Redzēt – nozīmē zināt; gribēt – nozīmē varēt; uzdrošināties – nozīmē dabūt.
Par darbu ANJD: Esmu atvērts jaunām idejām un gatavs darboties visu labā. Vēlos padarīt jauniešu dzīvi laukos interesantāku, tādēļ labprāt aktīvi darbojos. Tādēļ ja ir kādas neskaidrības,ieteikumi vai kas negatīvs, droši raksti man un mēs kopā to vērsīsim par labu!!

DSC_0012

Amatas novada Jauniešu domes kultūras un izglītības aktivitāšu koordinatore – Signe Volkoviča

Daru to, kas man patīk…
…tas, kas man patīk ir tas ko es daru.
Darbojoties ANJD sagaidu daudz superīgi pavadīta laika kopā ar Amatas novada jauniešiem. Motivāciju darīt labu gan sev, gan jauniešiem. Kā arī pilnveidoties un gūt neaprakstāmu pieredzi!
Visiem Amatas n. jauniešiem novēlu piepildīt savus sapņus, pilnveidot savu ikdienu un kaut reizi mēnesī kopā ar ANJDomes jauniešiem iedzert tēju un pavadīt lielisku laiku.
Moto – ..būs ko atcerēties…

 DSC_0137 (1)

Agija Mazīte (Izglītības un kultūras, un sabiedrisko attiecību joma)

Manas intereses: dejot, komunicēt ar cilvēkiem, lasīt kristīgo literatūru, izgatavot dažādu veida rokdarbus, vadīt radošās darbnīcas, dažādus pasākumus, piedalīties dažādos projektos Latvijā un citās ārvalstīs. MOTO: Viss kas notiek, notiek uz labu! Katru dienu izbaudi ar prieku.

DSCF5763

Armands Miezītis (Sporta un sabiedrisko attiecību joma)

Esmu Drabešu skolas un VPLT absolvents, precējies. Dzīvoju Amatciemā. Strādāju autoservisā par auto krāsotāju. Brīvajā laikā sportoju. Mīļākā sportiskā nodarbe ir volejbols, neesmu profesionālis, bet strādāju pie izaugsmes. Patīk skatīties sporta pārraides, interesē gandrīz visi sporta veidi. Cenšos iekustināt savus draugus un paziņas sportiskā virzienā. Mans dzīves moto – visu iesākto pabeigt līdz galam.

DSC_0008

Krista Krieviņa (Kultūras un izglītības joma, sabiedrisko attiecību joma)

Amatas pamatskolas 9. klases skolniece.
Brīvajā laikā nodarbojos ar sportu, rokdarbiem un ğitārspēli.
Darbojoties Jauniešu domē kopā ar aktīvistiem no visa novada, es vēlos, lai jaunieši Amats novadā varētu lietderīgi pavdīt savu brīvo laiku, piedaloties ANJD organizētajos pasākumos, un, lai rastos saikne un komunikācija starp visu Amatas novada pagastu jauniešiem. 
Moto – Man ir mērķis un es iešu uz to, ja nevarēšu paiet, rāpošu!

IMG_0957-1

Kristīne Moroza (Kultūras un izglītības joma, sabiedrisko attiecību joma)

Moto : Katru dienu izbaudi ar prieku. Mācos Zaubes pamatskolas 9.klasē. Manas intereses : Mūzika,Sports, Teātris.

LIGO__LIGO__1 (1)

Lāsma Zaķe (Kultūras un izglītības joma, sabiedrisko attiecību joma)

Mācos Cēsu Valsts ģimnāzijā – 8. klasē. 
Brīvajā laikā nodarbojos ar rokdarbiem, patīk iesaistīties dažādās aktivitātēs.
Dzīves moto – Viss kas notiek, notiek uz labu!

IMG_3949

Lelde Annija Grīnberga (Izglītības un kultūras, un sabiedrisko attiecību joma)

Mācos Valmieras Viestura vidusskolā, 10. klasē ar teātra novirzienu. Man ir 16 gadi. Esmu sabiedriska, centīga, aktīva. Man patīk sports, mūzika un teātris. Mani hobiji ir volejbols, florbols. Pašlaik es spēlēju solo ģitāru skolas grupā, dejoju tautiskās dejas, spēlēju volejbolu, esmu teātra grupās gan skolā, gan Skujenē un dziedu korī.
Mans moto: Tad, kad gribēsi sasniegt kaut ko tik pat stipri, kā elpot, tikai tad tu to sasniegsi; Viss ir iespējams, tikai nevajag mest plinti krūmos pie pirmajām grūtībām, galvenais – ticēt sev un saviem spēkiem.

IMG-20140323-WA0001

Mikus Gusts Priedītis (Izglītības un kultūras, un sporta joma)

Esmu Nītaures vidusskolas 12. klases skolnieks. Darbojos skolas pašpārvaldē par karjras ministru. Pabeidzis Cēsu sporta skolu. Pašlaik aktīvi nodarbojos ar sevis pilnveidošanu un jaunu sporta veidu apguvi. Aktīvi sekoju līdzi notikumiem pasaulē un Latvijā. Interesējos par sportu gan skatoties , gan nodarbojoties pats. Patīk skatīties šausmu filmas , kā arī esmu komēdiju fans . Interesējušie mūzikas veidi ( Rock , Metals , Traps. Esmu jaunietis , kas cenšas tvert katru dzīves mirkli un neko nepalaist garām . Mans moto ir – Mums nebūs citas iespējas, ja dari, dari uzreiz.

CNV00003 (1)

Raitis Legzdiņš  (Izglītības un kultūras, un sporta joma)

15 gadi, dzīvo Zaubes pagastā, Mācās Zaubes pamatskolas 9.klasē.
Hobiji: hokejs, florbols, makšķerēšana, medības
Par darbu ANJD: Es vēlos panākt, lai Zaubes iedzīvotāji kļūtu sportiskāki, atraktīvāki un vairāk iesaistītos pasākumos. Vēl es vēlos panāk, lai Amatas novadā notiktu vairāki sporta pasākumi.

PicsArt_23_03_2014__19_51_10[1]

Ralfs Savčenkovs  (Izglītības un kultūras, un sporta joma)

Puika no laukiem kam patīk izklaidēties! Dzeru tēju un klausos mūziku! Intereses: Mūzika, ģitāras, BMX Un tādas lietas…

Profila_bildes_5 (1)

Rēzija Zvaigzne (Izglītības un kultūras, un sabiedrisko attiecību joma)

Nītaures vidusskolas 11. klases skolniece.
Skolā jau otro gadu darbojos Skolēnu pašpārvaldē kultūras un preses jomā. Nodarbojos ar sportu volejbola treniņos,piedalos Pirmās palīdzības pulciņā un Jaunsargu pulciņā. 
Ļoti svarīga dzīves daļa ir mūzika – dziedāšana, ģitāras spēlēšana un dziesmu rakstīšana.
Patīk dejot tautiskās dejas un vispār aktīvs dzīvesveids. Svarīgi ir labi pavadīt laiku un draugiem un būt kopā ar ģimeni.
Dzīves moto – Dzīve ir kā grūts kāpiens kalnos, bet skats ir brīnišķīgs.
Darbam ANJD esmu gatava, jo patīk radoši darboties un domāt. Vēlos, lai sabiedrība būtu aktīva un apzinātos daudzās iespējas aktīvi, skaisti un neaizmirstami dzīvot savu dzīvi. Man ir idejas un nevēlos tās turēt iekšā! 

20140323_012034

Samanta Anna Priedīte (Izglītības un kultūras, un sabiedrisko attiecību joma)

Mācos Nītaures vidusskolas 10.klasē.
Brīvajā laikā labprāt nodarbojos ar sportu. Spēlēju volejbolu, dejoju tautiskās dejas, dziedu korī, eju jaunsargu pulciņā un debatēju.
Moto: Viss beidzas labi un ja kaut kas beidzas slikti, tad tas vēl nemaz nav beidzies!
Darbojoties ANJD sagaidu daudz jaunu draugu, pieredzi un sadarbību. Domāju, ka katra jaunieša ieguldījums būs noderīgs Amatas novadā. 

DSC_0407

 

                                                          

 

 

Aktuālāko informāciju par Covid-19 izplatības ierobežošanu Amatas novadā lasi šeit