Nītaures publiskā pirts

Amatas novada Nītaures pagastā tika atklāta publiskā pirts un dienas aprūpes centrs, kas atrodas vienā renovētā un skaistā ēkā pagasta centrā netālu no skolas.

Novada domes labiekārtošanas nodaļas vadītājs Jānis Sekste stāsta, ka nītaurieši jau atklāšanas dienā iemēģināja jauno pirti un atzina, ka pēršanās esot bijusi laba.

“Cilvēku interese par publisko pirti bija un ir. To apliecina, ka jau šajā īsajā laikā apmeklētāju nav trūcis. Turklāt ir ne tikai pēršanās iespējas. Visu dienu ir silts ūdens un līdz vēlai stundai iespējams nomazgāties dušā. Kā atzinuši daži vietējie ļaudis, pat neatmaksājas daudzdzīvokļu mājās pašiem sildīt ūdens boileru, ir vieglāk aiziet uz pirti un tur nomazgāties dušā,” saka J. Sekste un norāda, ka publiskā pirts darbojas četras dienas nedēļā, kā arī ģimenes var īpaši pieteikties. Cenas ir demokrātiskas – dušas apmeklējums 50 santīmu, bet pirts – lats pieaugušajiem.

“Novadā vienai publiskajai pirtij jābūt. Aicināsim arī šurp braukt ļaudis no citiem novada pagastiem. Ceram, ka pirts tukša nestāvēs un tai apmeklētāju netrūks,” norāda J. Sekste.

Pirts saimniece Inese Menģele “Druvai” stāsta, ka interese par publiskās pirts pakalpojumiem ir visai liela un cer, ka tā tikai pieaugs.

“Cilvēkiem patīk izkarsēties, patīk, ka ir lāva. Ir jau vietējie, kuri nāk atkārtoti un līdzi ņem draugus vai paziņas. Pagaidām par iespēju nopērties vairāk interesējas vīrieši,” norāda I. Menģele un stāsta, ka pēršanās laiki sadalīti pa stundām vīriešiem un sievietēm atsevišķi. Pirts pārzine norāda, ka cilvēki ir pateicīgi par saprātīgo cenu, to novērtē un saka paldies pašvaldībai.

1278313137_pirtsslotas_red

Nītaures pirts darba laiki:

Piektdienās:
13:00-17:00 Sievietēm
17:00-21:00 Vīriešiem

Sestdienās:
13:00-17:00 Vīriešiem
17:00-21:00 Sievietēm

Trešdienās: Ģimenes dienas pēc iepriekšēja pieraksta, pa tel. 26553751